• Kumluca http://www.booked.net/
    +16°C

Haber

13
Standardizasyon Konusunda Güncel Gelişmeler Webinarı
 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TOBB ve TSE işbirliğinde 14 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 15:00’te gerçekleştirilecek olan “14 Ekim Dünya Standart...

[Devamını oku...]

12
siber güvenlik konusunda bilgilendirme amaçlı seminer
 İçişleri Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde 13 Ekim 2020 Salı günü saat 14:00'te siber güvenlik konusunda bilgilendirm...

[Devamını oku...]

07
Eximbank İhracat Kredileri ve Alacak Sigortası Programları Bilgilendirme Webinarı
 TOBB Başkanı @rhisarciklioglu ile @turk_eximbank Genel Müdürü Ali Güney’in katılımıyla 8 Ekim 2020 Perşembe günü saat 15:00’te gerçekleştirilece...

[Devamını oku...]

06
BORSAMIZDAN VALİMİZ ERSİN YAZICI'YA ZİYARET

 Kaymakamımızın önderliğinde Kumlucadaki sivil toplum kuruluşları ile birlikte Valimiz Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

02
Sanayi sektörü değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 Tobb Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun önderliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın @varank ın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz 3 saat süren istişare ve değerlendirme toplantısında 81 İl’den İl ve İlçe Oda/Borsa Başkanlarımız sanayi sektörlerimizin durumunu, yaşanan sıkıntıları ve önerilerini paylaştık.

[Devamını oku...]

01
TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Destekleri Bilgilendirme Webinarı
 TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ve TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 1 Ekim 2020 Perşembe günü saat 14:00’te ge...

[Devamını oku...]

25
BİRLİK BAŞKANIMIZ M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NUN KATILIMLARIYLA AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

 TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımlarıyla ve Akdeniz bölgesi Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarının iştirakleri ile Akdeniz Bölge toplantısını videokonferans yöntemiyle gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

16
HES KODU NASIL ALINIR

 Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personel ile hizmet almak veya ziyaret amacıyla başvuran vatandaşların Sağlık Bakanlığının uygulamaya koyduğu“Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulanarak kurumumuza girişleri sağlanacaktır. Üyelerimizin bilgilerine sunarız.

[Devamını oku...]

14
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve VERBİS kaydı hakkında bilgilendirme semineri
 TOBB ile Kişisel Verileri Koruma Kurumu işbirliğinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve VERBİS kaydı hakkında bilgilendirme semineri düzenlen...

[Devamını oku...]

07
"KOBİGEL" ile ilgili internet üzerinden bilgilendirme semineri
 Küçük işletmelere destek veren "KOBİGEL" ile ilgili internet üzerinden bilgilendirme semineri 9 Eylül'de gerçekleştirilecek. TOBB, KOSGEB organi...

[Devamını oku...]

31
BORSAMIZDAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

  Kumluca’mıza yeni atanan Orman İşletme Müdürümüz Cengiz Okudan ve Orman İşletme Şefimiz Ahmet Kocabıyık’ı, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ile ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

30
ULUSUMUZUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN
 
28
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK.

 Kumluca’mıza yeni atanan İlçe Emniyet Müdürümüz İrfan Ağlamaz’ı Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Avcı ile birlikte ziyaret ettik. 

[Devamını oku...]

17
MAVİKENT HALKBANKASI'NDAN BORSAMIZA ZİYARET

 Mavikent Halk Bankası Müdüresi Şükran Alioğlu Borsamıza gelerek Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Avcı'ya ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

17
BORSAMIZDAN YENİ KUMLUCA KAYMAKAMIMIZA ZİYARET.

 Kumluca’mıza yeni atanan Kaymakamımız Sayın Uğur Kolsuz’u Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Avcı ve Sedat Özdilek ile birlikte ziyaret ettik.

[Devamını oku...]

30
TÜM ÜYELERİMİZİN VE YÖRE HALKIMIZIN KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.
 
27
BORSAMIZ KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI GEREĞİ TSE TARAFINDAN DENETLENDİ.

 23.07.2020 tarihinde TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belge yenileme tetkiki TSE Belgelendirme müdürlüğü Baş Denetçisi Rasim Yılmaz tarafından borsamız hizmet binasında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

27
MERSİN'İN  MUT İLÇESİNDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET YARALI ASKERLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.
 
20
KOBİ'LER İÇİN HİJYEN VE COVİD-19 BELGELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

 TOBB ve TSE organizasyonunda 21 Temmuz 2020 Salı saat 10:30'da, TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin'in katılımı ile gerçekleştirilecek olan "KOBİ'ler için Hijyen ve COVİD-19 Belgeleri Bilgilendirme Webinarı" na katılmanızı bekliyoruz.

[Devamını oku...]

17
#yeniligeyolculuk #YenilikteBenDeVarım www.yeniliktebendevarim.com
 
14
DESTAN YÜREKLE YAZILDI!
 
10

  Değerli Üyemiz;

Covid-19 pandemi süreci tüm dünyayı olduğu gibi bölge ekonomisini de derinden etkilemiştir. Reel sektöre dair durum tespiti yapabilmek, genel eğilimi ve beklentiyi belirleyebilmek adına aşağıdaki anket siz değerli üyelerimize sunulmuştur.

[Devamını oku...]

08
TRENDYOL İLE İŞİNİ BÜYÜT DESTEK KAMPANYASI

 TOBB ve Trendyol olarak eticaret yapan KOBİ sayısını artırmak için “Trendyol ile İşini Büyüt”destek programını başlattık. Trendyol’da ilk kez satış yapacak üyelerimiz www.trendyol.com/saticiformu adresinden başvurup 1 ay süreyle 30 bin liraya kadar sıfır komisyonla satış yapabilecekler.

[Devamını oku...]

03
Sakarya'nın Hendek ilçesinde Havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun Sakarya.
 
13
CHP BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZDEN KUMLUCA’YA ZİYARET

 Cumhuriyet Halk Partisi Bölge Milletvekillerimiz Kumlucalı çiftçi Komisyoncu ve Tüccar vatandaşlarımızın Problemlerini dinlemek üzere Borsamız vasıtasıyla Kumlucamıza geldiler.

[Devamını oku...]

03
TARIM SORUNLARI KONULU VİDEO KONFERANSA KATILDIK.

 Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ve Birlik Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımlarıyla 365 Oda ve Borsa Başkanlarımızın iştirakleriyle gerçekleştirilen video konferans ile gerçekleştirilen Tarımın sorunları ve çözümleri konulu panele kadıldık.

[Devamını oku...]

24
TÜM ÜYELERİMİZİN VE YÖRE HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIZ.
 
19
ULUSUMUZUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI VE MÜBAREK KADİR GECESİNİ KUTLARIZ.
 
14
Tüm Çiftçi kardeşlerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutlarız.
 
13
BÖLGEMİZ İÇİN DÜZENLENEN AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISINA KATILDIK.

Birliğimiz Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımlarıyla Akdeniz Bölge Toplantısı videokonferans yöntemiyle gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

09
Elleri öpülesi Tüm Annelerimizin Anneler gününü kutlarız.
 
01
Tüm işçi ve Emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi bayramını kutlarız.
 
30
NEFES KREDİSİ BAŞVURULARI KUMLUCA ’DA BAŞLADI

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, oda ve borsaların katkılarıyla kullanıma sunulan “TOBB Nefes Kredisi”yle ilgili Kumluca Ticaret Borsası’nda toplantı yapıldı.

[Devamını oku...]

27
TOBB Nefes Kredisi başvuruları bugün itibariyle başlamıştır.
 
23
ULUSUMUZUN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLARIZ.
 
21
Kısa Çalışma Ödeneği Bilgilendirme Semineri
 
20
BORSAMIZDAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE GIDA YARDIMI

 Kumluca Ticaret Borsası tarafından dar gelirli aileler için 80 bin TL değerinde 820 Adet gıda yardım paketi hazırlandı.

[Devamını oku...]

18
BANKALARA ÇAĞRI
 
15
Taleplerimiz doğrultusunda İşe Devam Kredisi kapsamında Hazine destekli KGF kefaleti 100 milyar liraya, kullanılabilecek kredi limiti 125 milyar liraya çıkarılmıştır.
 
10
TOBB Tarım Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

 TOBB Tarım Kurulu Başkan yardımcısı olan Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Tarım Kurulu toplantısına telekonferans ile katılarak tarımdaki sorunları dile getirdi.

[Devamını oku...]

07
Oda ve borsalardan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda TOBB'un takibiyle kamu kurumlarına iletilen taleplerden  7 Nisan itibariyle sonuçlananlar
 
07
Oda ve borsalardan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda TOBB'un takibiyle kamu kurumlarına iletilen taleplerden  7 Nisan itibariyle sonuçlananlar
 
07
Oda ve borsalardan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda TOBB'un takibiyle kamu kurumlarına iletilen taleplerden 3 Nisan itibariyle sonuçlananlar
 
07
Oda ve borsalardan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda kamu kurumlarına iletilen taleplerden 2 Nisan itibariyle sonuçlananlar
 
07
Oda ve borsalardan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda kamu kurumlarına iletilen taleplerden  30 Mart itibariyle sonuçlananlar
 
07
Oda ve borsalardan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda kamu kurumlarına iletilen taleplerden  28 Mart itibari ile sonuçlananlar
 
03
BİRLİK BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ.
 
01
BORSAMIZDAN 80 BİN TL GIDA YARDIMI

 Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde ilçemizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere destek vermek adına, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş, Yönetim kurulu kararıyla 80 Bin TL Gıda yardımı yapılacağını açıkladı.

[Devamını oku...]

27
ÜYE AİDATLARI DUYURUSU
 
26
EKONOMİK İSTİKRAR KALKANI İŞ'E DEVAM DESTEĞİ

 Değerli Üyemiz,
Oda ve Borsalarımızın kurucu ortağı olduğu KGF kefaleti ile "İŞ'E DEVAM KREDİ DESTEĞİ" 6 ay anapara ve faiz ödemesiz, toplam 36 ay vadeli ve yıllık %7,5 faiz oranlı kredi başvuruları Ziraat Bankası, Halk bank, Vakıf bank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankaları tarafından 26/03/2020 tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

23
ÖNEMLİ DUYURU

 Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin, çalışanlarımız ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla Borsamız çalışma saatleri, 23.03.2020 Pazartesi gününden itibaren saat 12.00-16.00 arası olacak şekilde değiştirilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

[Devamını oku...]

20
EKONOMİK İSTİKRAR KALKANI PAKETİ
 18 Mart 2020 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından açıklanan; koronavirüs salgınının etkilerini azaltmak için hayata ...

[Devamını oku...]

18
18 Mart Çanakkale Zaferi‘nin 105. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.
 
17
Koronavirüs salgını sorun ve çözüm önerileri hakkında
Değerli Üyelerimiz, Son günlerde tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle; 📌İç pazarda durumdan etkilenen sektörler, 📌İhrac...

[Devamını oku...]

12
İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA TÖRENİ

 Kumluca Kaymakamlığı tarafından Mimar Sinan Orta Okulu konferans salonunda düzenlenen, İstiklal Marşı’nın kabul edildiği günü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ile katıldık.

[Devamını oku...]

12
6. DOMATEXPO FUARINA KATILAN FİRMALARIMIZI ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİK.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Köksal ile birlikte Fuarımıza katılan Firmalarımızı ziyaret ederek Fuarın güzel ve verimli geçmesi temennisinde bulunduk.

[Devamını oku...]

12
6. DOMATEXPO FUARIMIZ AÇILDI.

 Bu yıl Borsamız, Kutso ve Ziraat Odası koordinasyonu ile düzenlenen 6. DOMATEXPO Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı açıldı.

[Devamını oku...]

11
6. DOMATEXPO FUARIMIZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

 Bu yıl 6. sı düzenlenecek olan Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı (Domatexpo), 12 Mart Perşembe günü Saat:10:00'da Kumluca fuar alanında açılışı yapılacaktır. Açılışa tüm üyelerimiz ve yöre halkımız davetlidir.

[Devamını oku...]

04
YARIŞMAYA KATILMAK İSTEYEN KATILIMCILAR DUYURULAR BÖLÜMÜNDEN YARIŞMA ŞARTNAMESİNE ULAŞABİLİRLER.
 
02
İDLİB KAHRAMANIMIZIN BABA OCAĞINA TAZİYEDE BULUNDUK.

 İdlib’de hain saldırı sonucu Şehit Olan mehmetçiğimiz Piyade Uzman Onbaşı Turgut Burkay KORKMAZ’ın Finike’nin Turunçova mahallesindeki baba ocağını ziyaret ederek taziyede bulunduk.

[Devamını oku...]

02
GARNİZON KOMUTANIMIZ J.BİNBAŞI MEHMET DEMİR'E TAZİYEDE BULUNDUK

 Kumluca Ticaret Borsası, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca Esnaf Odası, Ziraat Odası, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf odası ve diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Kumluca İlçe jandarma komutanlığımızı ziyaret ederek Garnizon komutanımız J.Binbaşı Mehmet Demir’e taziye ziyaretinde bulunduk.

[Devamını oku...]

02
Bahar Kalkanı Harekatı ile ilgili Türkiye'nin 81 ili oda ve borsalarıyla aynı anda ortak basın açıklaması yaptık

Kumluca Ticaret Borsası, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca Esnaf Odası, Ziraat Odası, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf odası ve diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri Bahar Kalkanı Harekatı ile ilgili Türkiye'nin 81 ili oda ve borsalarıyla aynı anda ortak basın açıklaması yaptı.


[Devamını oku...]

28
KOBİ'leri için hibe desteği duyurusu
 
28
İdlib'de yaşanan hava saldırısında Şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
 
27
KUMLUCA VERGİ DAİRESİ'NİN BORSAMIZA ZİYARETİ

 Kumluca Vergi Dairesi Müdürü Kenan İLÇİ, Gelir Uzmanı İsmail Karakaş, Mutlu Aydın ve Gelir Uzman yardımcısı Celal Filikçi 31. Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih DURDAŞ' ı makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

27
REGAİP KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
 
24
6. DOMATEXPO FUARI FOTOMARATONU YARIŞMA ŞARTNAMESİ
 6. Domatexpo Fuarı kapsamında "KADIN SERACI" temalı  Kumluca Ticaret Borsası fotomaratonu düzenlenecektir. Fotomaratonu ile ilgili şartname...

[Devamını oku...]

21
BTO YÖNETİMİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

 Beypazarı Ticaret Odası Meclis Başkanı Hamdi Ayanoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Soytürk ve Genel Sekreteri Mehmet Yurdakul'un yer aldığı heyet, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş’ı makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

05
Van Bahçesaray'da yaşanan çığ felaketinde hayatını kaybeden Askerlerimiz ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
 
27
ELAZIĞLI KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ.

 Elazığ Sivrice'de yaşanan 6,8 şiddetindeki depremin hemen ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin girişimi üzerine, Borsamızında katkılarıyla Antalya genelindeki Oda ve Borsalarımız, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katkılarıyla toplanan 2 TIR dolusu ısıtıcı, battaniye, yastık, çocuk bezi, bot, mont, su gibi temel ihitayaç malzemeleri Elazığ’daki AFAD Koordinasyon Merkezi’ne gönderildi.

[Devamını oku...]

25
ELAZIĞ VE MALATYA DEPREMİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR.

 ELAZIĞ VE MALATYA'DA YAŞANAN DEPREM SONRASINDA OLUŞAN ACİL İHTİYAÇLAR NEDENİYLE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR. İHTİYAÇLAR, ISITICI (ELEKTİRKLİ-TÜPLÜ), KULLANILMAMIŞ GİYSİ, KURU GIDA VE ÇOCUK BEZİ OLARAK BELİRLENMİŞTİR. BORSAMIZA ULAŞTIRILACAK YARDIMLAR 27 OCAK GÜNÜ ELAZIĞ VE MALATYA İLLERİNDEKİ AFAD KOORDİNASYON MERKEZLERİNE ULAŞTIRILACAKTIR. TÜRKİYE'DEKİ TÜM ODA VE BORSALARIMIZ GİBİ BİZLER DE #KARDEŞLERİMİZİNYANINDAYIZ

[Devamını oku...]

22
AKDENİZ MEYVE SİNEĞİ MÜCADELESİ HK.

 Kumluca Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden alınan Akdeniz Meyme Sineği Mücadelesi konulu duyurumuz ektedir.

 

[Devamını oku...]

31
Sevdiklerinizle birlikte yeni yılın birlik, beraberlik ve umut getirmesini temenni eder; dayanışma ruhumuzun daha da güçlendiği, tüm zorlukları aşacağımız bir yıl olmasını dileriz. Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Adına Başkan Fatih DURDAŞ.
 
20
22. TOBB TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMI

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından koordine edilen Borsamız ve Kutso ev sahipliğinde 19 ülkeden 48 katılımcıyla düzenlenecek olan 22. TOBB Türkçe Konuşan Girişimciler programı, 26 Kasım 2019  tarihinde İlçemizde gerçekleştirilecektir.  

[Devamını oku...]

19
Arnavutluk Özel Sektör Heyeti Programı, 1-3 Aralık 2019 Hk.
 
19
Sudan İnsani Yardım Kampanyası hk.
 
14
KASK “KAZA ANINDA SENİ KORUR” PROJESİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

 Kumluca Emniyet Müdürlüğü öncülüğünde Kumluca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Kask “Kaza Anında Seni korur” konulu seminer düzenlendi.

[Devamını oku...]

13
BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI.

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen Bölge Oda ve Borsalar İstişare toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih DURDAŞ katıldı.

[Devamını oku...]

11
4 - 8 Kasım 2019 TOBB Ekonomi Bülteni
  https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php
08
TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK MEVLİD KANDİLİNİ KUTLARIZ
 
07
Türk - Kırgız İş Forumu duyurusu
 
04
28 Ekim -01 Kasım 2019 TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
 https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php
01
3'LÜ KIYASLAMA ÇALIŞMALARIMIZ

 Akreditasyon çalışmalarımız kapsamında Borsamız, Burdur Ticaret Borsası ve Antalya Ticaret Borsası ile 3'lü kıyaslama çalışmalarında bulunduk. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

01
3'LÜ KIYASLAMA ÇALIŞMALARIMIZ

 Akreditasyon çalışmalarımız kapsamında Borsamız, Isparta Ticaret Borsası ve Antalya Ticaret Borsası ile 3'lü kıyaslama çalışmalarında bulunduk. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

28
21-25 Ekim 2019 TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
 https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php 
24
10. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARIMIZ "YÖREX" AÇILDI.

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX ilk kez Türkiye’nin 81 ili ve KKTC’nin Yöresel Ürünlerini bir araya getirdi.

[Devamını oku...]

21
14-18 Ekim 2019 TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
 https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php 
18
DİYARBAKIR AKREDİTASYON ÇALIŞTAYINA KATILDIK.

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 17-19 Ekim tarihlerinde düzenlenen Diyarbakır Akreditasyon çalıştayına Genel Sekreterimiz Eşref Aydın ve Akreditasyon Sorumlu Yardımcısı İbrahim Karateke borsamızı temsilen katıldı.

[Devamını oku...]

17
BAŞKANIMIZ TARAFINDAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SEMİNER DÜZENLENDİ.

 Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından öğrencilere “Tarımsal üretimde girdi maliyetlerinin çıktılar üzerindeki etkileri ve çözüm önerileri” konulu seminer düzenlendi. Semineri Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş vermiştir.

[Devamını oku...]

16
BARIŞ PINARI HAREKATI BASIN AÇIKLAMASI

 Değerli Basın Mensupları,
Kumluca Ticaret Borsası, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca Esnaf Odası, Kumluca Ziraat Odası, Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf odası ve bölgemizde bulunan diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri olarak bugün buradayız

[Devamını oku...]

14
7-11 Ekim 2019 TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
 https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php 
11
MECLİS ÜYELERİMİZ BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin düzenlemiş olduğu Meclis Üyeleri Bilgilendirme seminerine Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Avcı, Meclis Üyemiz Mehmet Atıcı ve Genel Sekreterimiz Eşref Aydın ile birlikte katıldık.

[Devamını oku...]

09
Kenya'da altın ticaretiyle ilgili dolandırıcılık vakaları hk.
 
09
TOBB Türkiye 100 yarışması hk.
 
09
BORSAMIZDAN ÖĞRENCİLERE AYAKKABI YARDIMI

 Borsamız tarafından ilçe genelindeki okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımı yapıldı.

[Devamını oku...]

08
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK.

  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin'i makamında ziyaret ederek, 2019-2020 Yılı Eğitim Öğretim yılında başarılar diledik.

[Devamını oku...]

07
30 Eylül - 04 Ekim 2019 TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
 https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php 
27
16-20 Eylül 2019 Haftalık Ekonomi Bülteni
  https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php
27
Özbekistan Ziyareti ve Türk Keneşi Özbekistan İş Forumu hk.
 
19
TÜM GAZİLERİMİZİN GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ.
 
16
09-13 Eylül 2019 Haftalık Ekonomi Bülteni
https://www.tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ekonomibulteni.php
16
ATSO GROWTECH TARIM İNOVASYON YARIŞMASI
 Growtech 2019 Uluslararası Sera. Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı kapsamında, tarım sektöründe faaliyet gösteren özel sektör...

[Devamını oku...]

11
KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Hk.
 Sayın Üyemiz,   TOBB’dan alınan 16.04.2019 tarih ve 4214 sayılı yazıda, KOBİ’lere yönelik Devlet destekli ticari alacak sigortası hakkınd...

[Devamını oku...]

09
DOLANDIRICILIK HK.
 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin gönderdiği  04.09.2019 tarih ve 8915 numaralı yazıda,   Togo'daki birçok hayali firmanın ...

[Devamını oku...]

05
PLASTİK POŞET UYGULAMALARI HK.
   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği`nden gelen yazıda bildirildiği üzere, 2872 sayılı Çevre Kanununun "Poşet ücreti" başlıklı Ek 13 üncü ...

[Devamını oku...]

29
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
 
29
CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN BORSAMIZA ZİYARET

 Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Kumluca İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz ve  İlçe teşkilatı, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş’ı makamında ziyaret ettiler. 

[Devamını oku...]

16
BORSAMIZIN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 Kumluca Ticaret Borsası Kaliteli hizmet anlayışı gereği TSE tarafından denetlendi.

[Devamını oku...]

04
TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIZ.
 
31
21. GELENEKSEL KADİR GECESİ İFTAR YEMEĞİNDEYİZ.

 Kumluca Belediyesinin organize ettiği Borsamızın, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla düzenlenen 21. Geleneksel Kadir Gecesi İftar Yemeğinde bir araya geldik. Verilen yemeğe Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Köksal ve Borsamız tescil memuru İbrahim Karateke katılmışlardır.

[Devamını oku...]

01
TÜM İŞÇİLERİMİZİN EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
 
09
BORSAMIZDAN KÖLEOĞLU'NA ZİYARET

 31 Mart Yerel seçimlerinde Kumluca Belediye Başkanlığına seçilen  Sayın Mustafa Köleoğlu’nu Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Süleyman Köksal, Aykut Çetin, Ali Avcı,  Sedat Özdilek ve Genel Sekreterimiz Eşref Aydın ile ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledik.

[Devamını oku...]

02
Tüm Müslüman Aleminin Mübarek Miraç Kandilini kutlarız.
 
01
KUTBO BAŞKANI DURDAŞ YEREL SEÇİM SONUÇLARINI  DEĞERLENDİRDİ

 Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih DURDAŞ, “31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarının Kumluca’mıza, Antalya’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sandığa gidip oyunu kullanarak demokrasiye sahip çıkan herkese çok teşekkür ediyorum. “dedi.

[Devamını oku...]

28
CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET

 Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Çetin Osman Budak, Aydın Özer, CHP İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz CHP Kadın Kolları Başkanı Rabia Demir ve CHP İlçe teşkilatı borsamızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

18
ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ.
 
12
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ

Değerli Üyemiz,

25 Şubat 2019 tarihinde TOBB Başkanımız ev sahipliğinde, Hazine ve Maliye Bakanımız, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız ile Oda ve Borsa Başkanlarımızın ve TOBB Sektör Meclisi Başkanlarımızın katılımıyla “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla İstihdam Seferberliği 2019 kampanyası başlatılmıştır.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye http://istihdamseferberligi.org/ linkden yada haber içeriğindeki pdf dosyasından ulaşabilirsiniz.

[Devamını oku...]

12
REEL SEKTÖR VE FİNANS SEKTÖRÜ DİYALOG TOPLANTISI YAPILDI.

  Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı, Antalya Su Otel’de gerçekleştirildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın öncülüğündeki toplantıya Banka genel müdürleri, Oda Borsa başkanları, Banka bürokratları ile çok sayıda iş insanı katıldı. 

 

[Devamını oku...]

06
MİLLET İTTİFAKINDAN BORSAMIZA ZİYARET

 Millet İttifakı CHP Kumluca Belediye Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu, CHP İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz, Chp Kadın Kolları Başkanı Rabia Demir, İyi Parti İlçe Başkanı Bekir Bircan, ve İlçe Teşkilatları Borsamızı ziyaret ettiler. 
Yapılan ziyarette Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Köksal hazır bulunurken, Ülkemiz ve Bölgemizin ekonomisi, Tarımı ve güncel konularda görüş alışverişinde bulunuldu. 
Yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Durdaş CHP Kumluca Belediye Başkanı Adayı Mustafa Köleoğlu’na 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar diledi.

[Devamını oku...]

04
TOBB ODA VE BORSALAR 2019 YILINDA DA ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK VERECEK
 
31
Tüm Üyelerimizin ve Yöre halkımızın Yıl başını kutlar, Yeni yılın Mutlu, Sağlıklı, Huzurlu ve Bol kazançlı bir yıl olmasını dileriz.
 
03
TÜM ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLARIZ
 
27
BORSAMIZ AKREDİTASYON DENETİMİNDEN GEÇTİ

 

Kumluca Ticaret Borsası 5 yıldızlı hizmet veren borsa unvanını, geçirdiği Akreditasyon denetimleri sonrası devam ettirdi.

[Devamını oku...]

10
ATAMIZI SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
 
01
TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NUN BORSAMIZA ZİYARETİ.

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Başkanı Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ile birlikte borsamıza ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

01
TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NUN BORSAMIZA ZİYARETİ.

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Başkanı Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ile birlikte borsamıza ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

29
Cumhuriyetimizin ilanının 95. Yılının coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, Onun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.
 
25
TOBB BAŞKANIMIZ M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NUN STANDIMIZA ZİYARETİ

 Fuarımızın ilk gününde TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalva Valimiz Sayın Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel, ATB Başkanımız Sayın Ali Çandır ve ATSO Başkanımız Sayın Davut Çetin Standımızı ziyaret ederek Bölgemizin ürünlerini incelediler.

[Devamını oku...]

24
9. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI STANDIMIZ
 9. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) standımızı açtık. Tüm üyelerimizi ve Yöre halkımızı standımıza bekliyoruz.
23
9. YÖRESEL ÜRÜNLERİ FUARINA TÜM ÜYELERİMİZİ BEKLİYORUZ.
 
17
2018 YILI EĞİTİM YARDIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

 Giderleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından karşılanan 40.000 TL değerindeki 1500 çift spor ayakkabı Borsamız tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

[Devamını oku...]

17
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETİMİZ

 Borsamız Yönetim Kurulu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin'i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

16
ENFLASYON İLE MÜCADELEYİ SAHİPLENİYORUZ.

 Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş Enflasyon ile mücadele ile ilgili olarak basın açıklamasında bulundu. 

[Devamını oku...]

03
BİRLİKTE KAZANACAĞIZ!
 
02
TOBB KOBİ DESTEK (NEFES) KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI.

 Küçük ve Orta Ölçekli İşletme (KOBİ) olan üyelerimizin finansman sorunlarının giderilmesini sağlamak üzere TOBB ve Borsamız katkıları ile KOBİ Destek (Nefes) Kredisi kampanyası başlamıştır.

[Devamını oku...]

19
TÜM GAZİLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ.
 
13
TÜRK KIZILAY'INDAN BORSAMIZA ZİYARET

 Türk Kızılayı Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Nurcan Küçükali, Müdür Vekili Dr. Gülden Beşir Çırakkoca ve Türk Kızılayı Kumluca Şube Başkanı Sayın Nazif Uslu, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş’ı makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

12
ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN (ATSO) KUMLUCA TİCARET BORSASI’NA (KUTBO) ZİYARET

 

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Bölge Sorumlusu Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer,  Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Erdoğan, TOBB Yetkilisi  Kadir Akalın ve Genel Sekreter Vildan Demer eşliğindeki ekibiyle  Kumluca Ticaret Borsasına ziyarette bulundu. Ziyarette ev sahibi olarak  Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Durdaş, Meclis Başkanı Mehmet Özçetinkaya, Meclis Üyeleri, Genel Sekreter Eşref Aydın ve Borsa personeli hazır bulundu.

[Devamını oku...]

29
BORSAMIZIN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 29.08.2018 tarihinde TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminde 1. Gözetim + Geçiş tetkiki TSE Belgelendirme müdürlüğü Baş Denetçisi Ahmet ERYURT ve Denetçi Oğuz ÜNLÜ tarafından gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

29
BORSAMIZIN KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 29.08.2018 tarihinde TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminde 1. Gözetim + Geçiş tetkiki TSE Belgelendirme müdürlüğü Baş Denetçisi Ahmet ERYURT ve Denetçi Oğuz ÜNLÜ tarafından gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

13
DESTAN YÜREKLE YAZILDI
 
26
BAŞKAN DURDAŞ'TAN SEÇİM TEBRİĞİ
 GENEL SEÇİMLERDEN BAŞARIYLA ÇIKAN CUMHUR İTTİFAKI ADAYI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I, BÖLGEMİZDEN SEÇİLEN MİLLETVEKİLLERİMİZ ATAY USLU, AYDIN ÖZ...

[Devamını oku...]

22
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ATAY USLU VE İLÇE YÖNETİMİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Antalya  Milletvekili Adayı Atay Uslu ve Kumluca İlçe Yönetimi Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş’ı makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

20
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYINDAN BORSAMIZA ZİYARET

 Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı ve İlçe Yönetimi Borsamıza ziyaret gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

15
Rahmet ve Mağfiret ayını geride bırakarak kavuştuğumuz Ramazan Bayramı'nın Ülkemize Barış ve Kardeşlik, Tüm İş alemine bol ve helal kazanç getirmesini temenni ederiz.
 
11
20. GELENEKSEL KADİR GECESİ İFTAR YEMEĞİNDEYİZ.

 Kumluca Belediyesinin organize ettiği Borsamızın, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla düzenlenen 20. Geleneksel Kadir Gecesi İftar Yemeğinde bir araya geldik.

[Devamını oku...]

10
TÜM İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİZ.
 
08
BAZI ALACAKLARIN YAPILANDIRILMASINA İLİŞKİN KANUN HK.

 11.05.2018 tarihli ve 7143 sayılı “Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

[Devamını oku...]

01
CUMHURİYET HALK PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları ve İlçe Yönetimi Borsamıza ziyaret gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

30
BORSAMIZDAN GIDA YARDIMI

 

Kumluca Ticaret Borsası tarafından dar gelirli aileler için 50 bin TL değerinde 834 Adet gıda yardım paketi hazırlandı.

[Devamını oku...]

19
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZI KUTLARIZ
 
14
TÜM ÇİFTÇİLERİMİZİN DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLARIZ
 
14
TOBB 74. GENEL KURULU BAŞLADI

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 74. Genel Kuruluna Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş ve Meclis Başkanımız Mehmet Özçetinkaya ile birlikte katıldık.

[Devamını oku...]

09
KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ.

 Kumluca Belediye Başkanlığı devir teslim töreni Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat ve Kongre merkezinde gerçekleşen törenle yapıldı. Törende Belediye Başkanlığından İstifa ederek Milletvekilliği Aday Adayı olan Hüsamettin Çetinkaya, Belediye Meclis Üyelerinin Oyuyla seçilen Av. Yusuf Göven’e  görevini devir etti.

[Devamını oku...]

04
CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KEMAL BİLAL ÖNER'DEN BORSAMIZA ZİYARET

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Kemal Bilal Öner Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş'ı makamında ziyaret etti.


[Devamını oku...]

03
KUMLUCA TİCARET BORSASI ANKARA'YA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

 Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclisi ile birlikte Ankara'da bir takım ziyaretlerde bulundu.

[Devamını oku...]

01
KUMLUCA TİCARET BORSASINDAN TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NA ZİYARET

 Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Durdaş, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

[Devamını oku...]

01
KUMLUCA TİCARET BORSASI YÖNETİMİ VE MECLİSİ CHP GENEL MERKEZİNE ZİYARETTE BULUNDU

  Borsamız Yönetim Kurulu ve Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Chp Antalya Milletvekili Sayın Çetin Osman Budak'a ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

01
KUMLUCA TİCARET BORSASI YÖNETİMİ VE MECLİSİMİZ AKP MİLLETVEKİLİ ATAY USLU'YU ZİYARET ETTİ

 Borsamız Yönetim Kurulu ve Meclisi Ak Parti Antalya Milletvekilimiz Sayın Atay Uslu'ya ziyarette bulundular. 

[Devamını oku...]

30
AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA BORSA SEÇİMLERİNDE YENİDEN SEÇİLEN BAŞKAN FATİH DURDAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

  Ziyarete Hüsamettin Çetinkaya ile birlikte Kumluca Belediye Başkanı Vekili Erdeniz Yavuz , Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer ve Ak Parti heyetide katıldı.

[Devamını oku...]

30
TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN BERAT KANDİLİNİ KUTLARIZ
 
26
KUTBO BAŞKANI FATİH DURDAŞ: “BÖLGEMİZDEN KİM ADAY GÖSTERİLİRSE ONU DESTEKLERİZ”

 24 Haziran’da yapılacak genel seçimler ile ilgili açıklama yapan Kumluca Ticaret Borsası (KUTBO) Başkanı Fatih Durdaş, “Parti gözetmeksizin bölgemizden kim aday gösterilirse gösterilsin o adayı destekleyeceğiz” dedi.

[Devamını oku...]

03
Tüm Engelli Kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlarız

 Tüm Engelli Kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlarız

[Devamını oku...]

29
MEVLİD KANDİLİ

  MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

[Devamını oku...]

24
ÖĞRETMENLER GÜNÜ

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

[Devamını oku...]

22
DURDAŞ: GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

 KUMLUCA TİCARET BORSASI (KUTBO) BAŞKANI FATİH DURDAŞ, ‘GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ’ SLOGANIYLA BAŞLATILAN KAMPANYAYI DESTEKLEDİKLERİNİ İFADE EDEREK, HORTUMDAN ZARAR GÖREN VATANDAŞLARIN YARALARININ BİR AN ÖNCE SARILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.

[Devamını oku...]

16
DOMATEXPO FUARI

 Bu yıl 5.'si düzenlenen Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı DOMATEXPO açılışı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Eşref FAKIBABA' nın katılımıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

10
ATAMIZI SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

 ATAMIZI SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

[Devamını oku...]

29
 CUMHURİYET BAYRAMI

 Cumhuriyetimizin ilanının 94. Yılının coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, Onun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

[Devamını oku...]

27
 KUMLUCA VERGİ DAİRESİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
Kumluca Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Kenan İLÇİ, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Fatih DURDAŞ'ı makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sül...

[Devamını oku...]

20
 YAŞ MEYVE SEBZE SEKTÖR TOPLANTISI YAPILDI

Yapılan toplantıya Borsamız Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÖZÇETİNKAYA katıldı. Sezon öncesi Yaş Meyve Sebze sektöründe yaşanan sorunlara çözüm arandı bilgi alışverişinde bulunuldu

[Devamını oku...]

06
 EĞİTİM YARDIMI
BORSAMIZDAN 1900 ÖĞRENCİYE AYAKKABI YARDIMI Başkanımız Sayın Fatih DURDAŞ: “Çocuklar Hayata Daha Sağlam Basacak” Borsamız tarafından ilçe genelindek...

[Devamını oku...]

06
 BATI ANTALYA GAZETESİNE ZİYARET

 BORSAMIZDAN BATI ANTALYA GAZETESİNE ZİYARET


[Devamını oku...]

06
 KUMLUCA ANADOLU LİSESİ AŞURE İKRAMI

 BORSAMIZ KUMLUCA ANADOLU LİSESİ AŞURE İKRAMINA KATILDI


[Devamını oku...]

03
 KAYMAKAMIMIZA HOŞGELDİN ZİYARETİ

 İlçemize yeni atanan Kaymakamımız Sayın Hakkı UZUN ve Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Kenan İLÇİ' ye yeni görevleri için hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Borsamızın işleyişi, Kumluca’ nın ekonomisi ve tarımı hakkında hasbihal edildi.

[Devamını oku...]

03
 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali GİRGİN' i makamında ziyaret ederek Yeni Eğitim-Öğretim yılının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunduk.

[Devamını oku...]

16
AKDENİZ BÖLGESİ ODA VE BORSA BAŞKANLARI TOBB'DA BULUŞTU

  Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. 

[Devamını oku...]